Kilka słów o przerwie świątecznej, realizacji zamówień i przerwie związanej z inwentaryzacją.
REALIZACJA ZAMÓWIEŃ PRZEDŚWIĄTECZNYCH:

 *Zamówienia można składać cały czas, jednak realizacja będzie dotyczyła tych złożonych do wtorku 20.12.2016 r. do godzin popołudniowych, ale tylko opłacone przesyłki, ewentualnie pobraniowe wyjdą od nas w środę. Ze względu na gorączkę świąteczną, kurierzy zajeżdżają do nas z rana, tak więc prosimy o rozwagę i nie zostawianie zakupów prezentowych na ostatnią chwilę, ze względu na duże ryzyko, że paczka nie dotrze nas czas albo nie będziemy mogli jej zrealizować.
 *Pracujemy do środy 21.12.2016 i w ten dzień będziemy nadawać ostatnie przesyłki kurierskie.
 *Oczywiście zamówienia muszą być opłacone i zaksięgowane na naszym koncie, nie wysyłamy paczek na potwierdzenie przelewu, za to proponujemy alternatywę i promocję na wysyłki w ten weekend. Szczegóły niżej. *W czwartek nie pracujemy, chcemy zająć się przygotowaniami do świąt.
PRZERWA: 22.12.2016-27.12.2016 Przerwa świąteczna 28-29.12.2016 roku pracujemy, będziemy realizować zamówienia etc. 30.12.2016 - 02.01.2017 Inwentaryzacja - w tym czasie istnieje możliwość przerwy w działaniu sklepu, ze względu na podliczanie i sprawdzanie stanów magazynowych.
POWRÓT: Wracamy 3 stycznia.
PROMOCJA ŚWIĄTECZNA: Od momentu zamieszczenia ogłoszenia do niedzieli do północy tj. 18.12.2016 r. mamy dla Was niespodziankę pt. TNIEMY KOSZTY PRZESYŁKI - Zamówienia opłacone z góry - wysyłka w cenie 6 zł ** Zamówienia pobraniowe - wysyłka w cenie 10 zł.** **Warunkiem wysyłki w tej cenie jest złożenie zamówienia na minimum 20 zł. WYSYŁKA KALENDARZY: W związku z ogromnym opóźnieniem drukarni, kalendarz a6 i a5 2017 dotrze do nas dopiero po niedzieli 😞 Wysyłka wkładów nastąpi między Świętami a Sylwestrem. Opcja zakupu będzie możliwa w przyszłym tygodniu, o czym poinformujemy na naszych profilach fb i instagram oraz tutaj. Ze względu na bardzo długi czas oczekiwania na nie, wkład będzie w cenie promocyjnej a jego wysyłka będzie możliwa w formie poleconego listu co pozwoli na zmniejszenie kosztów wysyłki. Szczegóły będą dostępne na bieżąco. Dziękujemy za cierpliwość ! Zespół Projekt Planner